//

Plánujete navštívit Prahu?

prague oldcity

Praha, hlavní město České republiky a město na seznamu UNESCO, je známá jako opravdový poklad umění a architektury. Má ve svém historickém centru přes 1700 památek nesmírné hodnoty, stovky starobylých domů, paláců a kostelů, starých uliček a krásných zahrad. Je právem považováno za nejkrásnější město na světě.

Pokud potřebujete pomoc s vyřízením svého před/po-konferenčního pobytu (ubytování, atd.) v Praze, kontaktujte prosím sekretariát konference. Pro zájemce bude sjednáno ubytování v přijatelných cenách v kvalitních pražských hotelých. Ubytování, ale také výlety a další doplňkové služby je možné objednat přes sekretariát konference.

prague bridgeVíce informací o Praze .... Praha, jedno z nejkrásnějších měst na světě, se nachází v samém srdci Evropy podél břehů Vltavy. Od doby svého založení v 10. století to bylo sídlo českých knížat, králů a císařů Svaté říše Římské. Nyní je hlavním městem České republiky s populací 1,2 milionu. Praha má malebná místa. Návštěvníci Prahy si mohou vychutnat výjimečný výhled na město z vrcholu jednoho z kopců, na kterých je postaveno centra města, nebo z břehu řeky Vltavy, s jejími ostrovy a mosty.

Skutečná krása Prahy spočívá v její architektonické různorodosti. Z tohoto důvodu je Praha - oprávněně tzv. "architektonická" perla. Dochovalo se mnoho unikátních památek ze slavné minulosti Prahy: kostely, paláce a kláštery, postavené v románském, gotickém, renesančním, barokním, klasicickém a secesním stylu.

Hudba má v Praze dlouhou tradici. Praha je spojena se jmény dvou největších českých skladatelů Antonína Dvořáka a Bedřicha Smetany a také s Mozartem, jehož opera Don Giovani měla premieru ve Stavovském divadle v Praze.

Pro více informací doporučujeme webové stránky http://www.czechsite.com a http://www.czech.cz

TPL_BEEZ2_ADDITIONAL_INFORMATION